На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Генпрокуратура доручила Луценку перевірити всіх суддів?

Слідчий Генпрокуратури Дмитро Павлій в ході розслідування кримінальної справи проти заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця дав МВС доручення, яке передбачає проведення оперативно-розшукових заходів щодо будь-кого із суддів України чи інших працівників суду.

"Слідством, як одна з версій, перевіряється причетність голови Апеляційного суду Києва Чернушенка до протиправної діяльності Дурдинця, вчиненої за посередництва керівника служби голови Верховного суду Мельника", — зазначено в дорученні.

У зв’язку з викладеним слідчий просить міністра внутрішніх справ Юрія Луценка: "Провести оперативно-розшукові заходи, в тому числі технічні, для перевірки причетності Чернушенка, Мельника, інших працівників суду до протиправної діяльності Дурдинця або до інших злочинів".

При тому перелік "інших працівників суду", щодо яких слід здійснювати оперативно-розшукові заходи, в дорученні відсутній.

З приводу даного доручення до виконувача обов’язків генпрокурора направлено звернення народного депутата Сергія Храпова (Компартія), в якому дії слідчого названо зловживанням службовим становищем.

"Аналіз цього доручення свідчить про те, що воно дане за відсутності будь-яких законних підстав і є яскравим прикладом свавільного застосування кримінального, кримінально-процесуального законів та закону про оперативно-розшукову діяльність", — зазначено у зверненні.

На думку Храпова, доручення слідчого Генпрокуратури зобов’язує міліціонерів здійснювати незаконну розшукову діяльність.

"У дорученні не відображено не лише достатньої, а взагалі будь-якої інформації про злочину діяльність Чернушенка, Мельника та інших працівників суду. Виходячи з цього, це доручення порушує такі принципи оперативно-розшукової діяльності, як законність та дотримання прав і свобод людини", - сказав він.

Депутат зазначив, що "воно зобов’язує оперативні підрозділи міліції до здійснення незаконної оперативно-розшукової діяльності".

Окрім того, Храпов впевнений, що оперативно-розшукові заходи щодо всіх суддів і працівників суду є кримінальним переслідуванням осіб за ознакою місця їх роботи.

"Cлідчий Павлій дав доручення провести оперативно-розшукові заходи для перевірки причетності інших працівників суду до протиправної діяльності Дурдинця або до інших злочинів", - зазначив він.

"Тобто, фактично, МВС дано доручення провести такі заходи щодо усіх суддів України та інших працівників суду. Це є нічим іншим, як тотальним кримінальним переслідуванням осіб за ознакою їх місця роботи", — заявив депутат.

Украинская правда

 


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Налогообложение предназначено для того, чтобы способствовать равенству. Но сборы, которые превышают реальные общественные потребности, и, прежде всего, налоги, взимаемые по прогрессивной шкале, препятствуя накоплению частного капитала, несовместимы со свободой.
Сирил Н. Паркинсон

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio