|
|





|
ЦВК внесла зміни до складу деяких ТВК і роз`яснила принцип утворення дільничних виборчих комісій
Центральна виборча комісія внесла зміни до складу деяких територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів 31 жовтня. Як повідомили УНІАН у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату Комісії, таке рішення ЦВК прийняла сьогодні, розглянувши низку особистих заяв про складення повноважень голів ТВК, їхніх заступників і секретарів, а також звернень суб’єктів подань кандидатур членів комісій щодо дострокового припинення повноважень членів комісій.
Зокрема, у восьми регіонах достроково припинено повноваження або звільнено від виконання обов’язків без припинення членства в комісії 6 голів ТВК, 2 заступників голів комісій, 4 секретарів ТВК і 8 членів ТВК. Замість них призначено нових посадових осіб.
Також ЦВК після відповідного розгляду затвердила Роз’яснення щодо утворення дільничних виборчих комісій під час проведення місцевих виборів. Головна мета прийнятого документа - забезпечення однакового застосування Закону ”Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” під час утворення дільничних виборчих комісій, що здійснюють організацію підготовки та проведення виборів, пояснили в ЦВК.
УНИАН
|
|
|

|
підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше
|
Афоризми |
Законы, чтобы быть полными, должны не только карать, но и награждать.
Оливер Голдсмит, английский писатель
|
Відгуки і рекомендації |
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група» |
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше
|
Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи? |
|
|
 |
 Надрукувати

|
 |
 |
© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio
|