На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









В пенсійному законодавстві заплановані зміни щодо інвалідів

Профільний Комітет рекомендує парламенту прийняти за основу проекти законів про внесення змін до Закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. 

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів розглянув і рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект № 1106 щодо стимулювання роботи інвалідів. Законопроектом пропонується внести зміни до Закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а саме:

- У частині другій статті 33 передбачити, що інвалідам II групи пенсія по інвалідності призначається в розмірі пенсії за віком, у тому числі під час продовження ними трудової діяльності, за умови наявності страхового стажу (у залежності від віку, в якому вперше встановлено інвалідність) у жінок - від 20 до 25 років стажу, у чоловіків -. від 25 до 30 років стажу (у даний час пенсія по інвалідності II групи призначається у розмірі 90% пенсії за віком Право на встановлення пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком, тобто 100% пенсії за віком мають тільки непрацюючі інваліди II групи, за умови наявності вищезгаданого стажу);

- У частині 3 статті 42 передбачити, що пенсіонерам з числа інвалідів I групи перерахунок пенсії, обчислений відповідно до статті 28, провадиться з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, незалежно від факту їх роботи (в даний час, у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищується розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28, тільки непрацюючим пенсіонерам. Тим пенсіонерам, які продовжують працювати, зазначений перерахунок проводиться тільки після звільнення з роботи).

Також Комітет рекомендує прийняти законопроект № 1110 щодо врегулювання порядку призначення пенсії за віком. Пропонується внести зміни до розділу XV Закону про загальнообов'язкове пенсійне держстрахування, - передбачити поетапне підвищення розміру страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі.

Довідка. До 01.10.2011 року мінімальний розмір пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлювався за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу, з 1.10.2011 мінімальний розмір пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлюється за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок - 30 років страхового стажу.

ЮРЛIГА


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Правосудие мало-помалу превратилось в изворотливое знание, которое не может объять ни один человеческий ум без усилий и долгой подготовки.
Томас Бабингтон Маколей, английский историк, публицист, политический деятель (1800-1859 гг.)

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio