На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Нова модель пенсійної реформи передбачає повну відмову від системи спецпенсій

Цього тижня на засіданні Уряду буде презентована нова модель пенсійної реформи, яку внесе Уряд до Верховної Ради України. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі «5 каналу».

«Це абсолютно нові принципи, - сказав Міністр. – Насамперед – це відмова від системи спеціальних пенсій. Не буде більше ВІП-пенсіонерів. Ми пропонуємо, щоб для всіх категорій громадян пенсія нараховувалася за єдиною формулою».

«По-друге, ми передбачаємо, щоб з 1 січня 2017 року вступила в дію накопичувальна система – другий рівень пенсійного страхування, - заявив Розенко. – Сьогодні пенсійна система стоїть на «одній нозі» - солідарній системі, яка вже не витримує жодної критики і не задовільняє нікого. Наша принципова позиція полягає в тому, що українець повинен отримувати пенсію не з одного джерела, як зараз, а з трьох джерел – солідарної системи, як сьогодні, накопичувальної системи, і недержавного пенсійного страхування».

За словами глави Мінсоцполітики, «це буде справді серйозна реформа пенсійного страхування. І ми хотіли б, щоб Верховна Рада України якнайшвидше розглянула відповідний законопроект, який внесе Уряд, і дала сигнал всім громадянам України про те, що ми запроваджуємо нові принципи пенсійного забезпечення».

«Водночас це буде дуже потужний сигнал до розвитку економіки, - переконаний Міністр. – За рахунок накопичувальної системи економіка отримує додаткові кошти для свого розвитку. Накопичувальна система – це не система проїдання, коли ми сплачуємо свої внески, і вони відразу проїдаються. У накопичувальній системі наші гроші вкладаються в націльнальну економіку і працюють в нашій же економіці».

«З нашої точки зору, наша ініціатива стане проривним моментом, який, по-перше, гарантує молодим і середнього віку українцям, що їхня пенсія буде достойною, - переконаний Розенко. – По-друге, ми запроваджуємо справжній принцип соціальної справедливості».

«Мова не в економії, - заявив Міністр. – Ми за рахунок спеціальних пенсіонерів багато не зекономимо. Але ми хочемо відродити довіру до пенсійної системи. Бо сьогодні незрозуміло, чому, скажімо, приватний підприємець має платити внесок до Пенсійного фонду. Адже він отримає пенсію в розмірі 45 відсотків своєї заробітної платні. А чиновник, сплачуючи такі ж внески, ще донедавна отримував 90 відсотків від своєї зарплатні. От що треба прибирати. І тоді довіра до пенсійної системи зростатиме».

На переконання Міністра, цей крок відкриє можливість для детінізації зарплат. «Це дасть нам шанс для розвитку країни»,- заявив Павло Розенко.

Мінсоцполітики


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Моральную силу невозможно создать параграфами закона.
К.Маркс

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio