На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Президент підписав Закон про електронні петиціяї

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України« Про звернення громадян» щодо електронного обігу та електронної петиції» (президентський законопроект № 2299).Основні положення Закону набирають чинності через 3 місяці з дня його опублікування.

Законом передбачається введення механізму подачі звернень в електронній формі. Встановлюється, що письмове звернення також може бути направлено з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення). У такому зверненні, крім інших даних, також повина бути вказана електронна поштова адреса, на яку заявнику може бути направлена відповідь, або відомості про інші способи зв'язку з ним. Застосування ЕЦП не потрібно.

Також впроваджується особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та до органів місцевого самоврядування - електронна петиція.

В електронній петиції повинна бути викладена суть звернення, вказані контакти автора (ініціатора) електронної петиції (це може бути також громадське об'єднання).

Законом передбачено вимоги до змісту петиції - в ній повинна бути викладена суть звернення, при цьому електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Відповідно до Закону, електронна петиція повинна зібрати відповідну кількість голосів на її підтримку:

- Електронна петиція, адресована Президенту, парламенту або уряду, повинна зібрати на її підтримку не менше 25 тис. підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування петиції;

- Вимоги до кількості підписів громадян на підтримку електронної петиції до органу місцевого самоврядування і термін збору підписів визначаються статутом територіальної громади.

Закон набирає чинності через 3 місяці з дня його опублікування, крім положень, що містять доручення Кабміну, пропозицію Президенту України та рекомендацію органам місцевого самоврядування прийняти нормативно-правові акти (рішення), необхідні для реалізації Закону, - вони набирають чинності з дня, наступного за днем опублікування Закону. Положення, які нормують питання подання та розгляду електронних петицій, набирають чинності через 1 місяць з дня опублікування Закону.

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Если закон один раз подмять, потом другой раз, потом мы этим законом начнем дырки в следствии затыкать, как нам будет удобно, то это уже не закон будет, а кистень!
Шарапов

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio