На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









В'ячеслав Кириленко доповів про 7 напрямків роботи Міністерства з реформування культури

Міністерство культури із перших днів активно реалізовує профільну частину Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко під час звіту Кабінету Міністрів про свою діяльність у п’ятницю, 28 серпня.

У своїй доповіді Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури висвітлив сім ключових напрямків діяльності міністерства з реформування культури.

1. Завершення роботи над Довгостроковою стратегією розвитку української культури, що була презентована громадськості у травні цього року та пройшла багаторазові обговорення. «Працюємо над тим, аби був один продукт, повністю корисний як для урядовців, так і для громадськості. Найближчим часом обговорюватимемо результат роботи над документом на Конгресі культури країн Східного Партнерства у Львові 4 вересня», - відзначив В’ячеслав Кириленко.

2. Створення нової редакції закону «Про охорону культурної спадщини», що передбачає децентралізацію, дерегуляцію в цій сфері, заборону візуальної реклами на пам’ятках та охоронюваних зонах, а також посилений захист пам’яток, що увійшли до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні. Законопроект буде внесений на розгляд Уряду цього вересня.

3. Напрацювання законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні», що передбачає низку революційних підходів до фінансування українських телесеріалів та нових джерел наповнення спецфонду підтримки українського кіно.

4. «Четвертий напрямок – розробка законопроекту «Про охорону нематеріальної культурної спадщини», який наразі відсутній в українському законодавстві як явище попри те, що Україна – учасниця низки міжнародних конвенцій з охорони нематеріальної культурної спадщини. У вересні вносимо законопроект на погодження до центральних органів виконавчої влади», - відзначив В’ячеслав Кириленко.

5. Підготовка узгодженої з парламентарями редакції законопроекту «Про запровадження контрактної форми роботи в галузі культури», що законодавчо запровадить прозорий конкурс і строковий контракт для керівників і творчих працівників усіх закладів культури, тим самим забезпечуючи створення конкурентного середовища. Законопроект планується ухвалити на найближчій сесії Верховної Ради України.

6. «Шостим напрямком є створення інституції для промоції української культури за кордоном – Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка). У червні презентовано громадськості Концепцію інституту, вже створена Координаційна рада, на рівні експертів напрацьовані перші рішення, до кінця року плануємо остаточно ухвалити урядове рішення про створення цієї інституції», – зауважив Віце-прем’єр-міністр України.

7. Завершення переговорів щодо приєднання України до програми ЄС «Creative Europe», що відкриє можливість українським культурним інституціям повноцінно брати участь у багатосторонніх культурних проектах, що фінансуються з бюджету програми в 1,46 млрд. євро. «Фінальна відеоконференція з європейськими партнерами відбудеться у середині вересня, у жовтні плануємо підписати Угоду за участі Комісара з питань освіти і культури, якого радо вітатимемо у столиці незалежної України», – наголосив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури також відзначив, що вперше в історії незалежної України було захищено статтю бюджету на охорону закладів культури, а також проведено прозорий конкурс на поповнення бібліотечних фондів новими книжками, що були обрані самими бібліотекарями шляхом відкритого голосування.


Урядовий портал


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Закон - не что иное, как истинное веление разума согласное с божественной сущностью, приказывающее делать честное и запрещающее поступать бесчестно.
Марк Туллий Цицерон

Відгуки і рекомендації
Андрей Мизовец,
президент ассоциации «Газовые трейдеры Украины»
Национальная правовая палата - это профессионалы, за которыми стоят реальные успешные проекты.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio