На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Врегульовано порядок видачі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей

Постановою від 25 листопада 2015 № 963 Кабмін затвердив Порядок видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови у його видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання.

Суб'єкт господарювання, який має намір вивезти або тимчасово вивезти з території України культурні цінності (або уповноважена особа) подає письмову заяву про видачу свідоцтва в центр надання адміністративних послуг. До заяви про видачу свідоцтва додаються документи, передбачені статтями 15 і 24 Закону «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей».

Заява та документи подаються суб'єктом господарювання в паперовій формі особисто, через уповноважену ним особу або надсилаються поштою.

За результатами розгляду заяви про видачу свідоцтва та доданих до неї документів Мінкультури видає свідоцтво разом з відповідним переліком (при необхідності) і екземпляром фотографій культурних цінностей або мотивовану відмову у видачі свідоцтва.

На свідоцтві проставляється дата, прізвище та ініціали уповноваженої посадової особи Мінкультури, його особистий підпис, який скріплюється гербовою печаткою Мінкультури.

На кожній сторінці переліку культурних цінностей і на кожній фотографії, які додаються до свідоцтва, уповноважена посадова особа Мінкультури проставляє номер і дату видачі свідоцтва, власні прізвище та ініціали, особистий підпис, який скріплюється гербовою печаткою Мінкультури.

У разі тимчасового вивезення культурних цінностей з території України у свідоцтві вказується термін знаходження культурних цінностей за межами території України.

Перший примірник свідоцтва разом з відповідним переліком (за наявності) та екземпляром фотографій культурних цінностей видається суб'єкту господарювання особисто або надсилається поштовим відправленням з описом вкладення.

Письмове повідомлення Мінкультури про відмову у видачі свідоцтва із зазначенням підстав для такої відмови у строк, встановлений для видачі свідоцтва, надається суб'єкту господарювання особисто або надсилається поштовим відправленням з описом вкладення.

У разі усунення причин, що стали підставою для відмови у видачі свідоцтва, суб'єкт господарювання подає в центр надання адміністративних послуг заяву про видачу свідоцтва, документи, необхідні для видачі свідоцтва, і документи, що засвідчують усунення причин, що стали підставою для відмови у видачі свідоцтва.

Повторний розгляд документів здійснюється Мінкультури у строк, що не перевищує 5 робочих днів з дня їх отримання.

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Налогообложение предназначено для того, чтобы способствовать равенству. Но сборы, которые превышают реальные общественные потребности, и, прежде всего, налоги, взимаемые по прогрессивной шкале, препятствуя накоплению частного капитала, несовместимы со свободой.
Сирил Н. Паркинсон

Відгуки і рекомендації
Андрей Мизовец,
президент ассоциации «Газовые трейдеры Украины»
Национальная правовая палата - это профессионалы, за которыми стоят реальные успешные проекты.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio