На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Прийнято Закон про державні закупівлі

Верховна Рада в ніч з 24 на 25 грудня прийняла Закон про державні закупівлі (законопроект № 3 559), яким встановлено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Закон прийнято з урахуванням поправок.

Законом передбачено здійснення державних закупівель із застосуванням двох конкурентних процедур регулювання - відкриті торги і конкурентний діалог, а також однією неконкурентною - переговорна процедура закупівлі.

Відкриті торги здійснюються з обов'язковим проведенням аукціону за низькою ціною і з урахуванням нецінових критеріїв. Процедура конкурентного діалогу застосовується у разі, якщо: замовник не може визначити необхідні технічні, якісні характеристики товарів і робіт або визначити вид послуг; для прийняття оптимального рішення про закупівлю необхідно провести переговори з учасниками (предметом закупівлі є консультаційні, юридичні послуги, розробка інформаційних систем, програмних продуктів, здійснення наукових досліджень тощо). Переговорна процедура закупівлі буде здійснюватися без попередньої публікації - публікується тільки повідомлення про намір укласти договір після проведення переговорів з учасником процедури.

Передбачається можливість створення централізованих закупівельних організацій, якими є юридичні особи, які визначаються Кабінетом Міністрів, органами місцевого самоврядування, замовниками, відповідальними за організацію та проведення процедур закупівель та закупівель за рамковими угодами в інтересах замовників. Особливості створення і діяльності ЦЗО та особливості здійснення ними закупівель за рамковими угодами встановить Кабмін.

Заплановано вводити в дію Закон поетапно: з 1 січня 2016 року для всіх центральних органів виконавчої влади та суб'єктів, що діють у певних сферах, а з 1 січня 2017 року - і для всіх інших замовників.

Відзначимо, що в назві нового Закону термін «державні закупівлі» був свідомо замінений на «публічні закупівлі». Як пояснювали в Мінекономрозвитку, Причин для такого ребрендингу декілька: термін «публічні закупівлі» більше відповідає аналогічній термінології ЄС (Public Procurement); термін «державні закупівлі» давно асоціюється з корупцією та хабарництвом.

Документ прописує основи роботи в системі електронних закупівель ProZorro, яка сьогодні працює в пілотному режимі. Масштабне розгортання системи ProZorro заплановано на перше півріччя 2016 року, а повний перехід державних установ на електронну систему закупівель планувався до січня 2017 року.


Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Наша налоговая система направлена на то, чтобы сделать богатых беднее, а не на то, чтобы сделать бедных богаче.
Арнольд Шварценеггер

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio