На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Законопроект "Про фінансову реструктуризацію" найближчим часом внесуть на розгляд депутатів ВР - Демчак

 Вчора Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект "Про фінансову реструктуризацію" (реєстр. №3555) в другому читанні та в цілому. Про це розповів Руслан Демчак - заступник голови Комітету, народний депутат Фракції Партії "Блок Петра Полошенко".

"Під час роботи над законопроектом від народних депутатів України надійшло 421 пропозиція. З них було враховано 364. Над законопоектом працювала робоча група, до якої входили представники Комітету, Міністерства фінансів України, Національбого банку України, банківські асоціації, фахівці, які здійснювали первинну підготовку законопроекту. Безпосередню участь у обговоренні та погодженні тексту брали представники Світового банку, Міжнародного валютного фонду та Європейського банку реконструкції та розвитку" - пояснив парламентар.

Також, Руслан Демчак зупинився на ключових та концептуальних положеннях законопроекту, по яким було досягнуто згоди у минулий четвер на нараді за участю усіх представників. Зокрема це:

- Повна двостороння добровільність процедури реструктуризації. Відсутність елементів примусу у залученні боржників до процедури, але обов'язковість надання згоди на арбітраж учасникам при входженні.

- Надання можливості іншим кредиторам дозалучитися в процедуру після її початку, але, до перших зборів залучених кредиторів;

- Збільшення порогу для ініціювання боржником процедури реструктуризації (за умови, що згода на участь у реструктуризації повинна бути підписана не менше ніж трьома фінансовими установами, що є сторонами рамкового договору, жодна з яких не є пов'язаною особою боржника, або однією чи кількома фінансовими установами, яким належить щонайменше 50% загальної суми вимог фінансових установ до боржника, за винятком вимог пов'язаних осіб;

- Підсилення ролі арбітражу у вирішенні суперечностей між учасниками і можливість затвердження арбітром плану реструктуизації у разі, якщо за ньогом проголосувало більше 2/3, але не менше 100% залучених кредитів

БПП


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Большая часть государственных расходов оплачивается собираемыми налогами. Именно с этим в значительной мере связан важный элемент принуждения. ... я обязан уплачивать ежегодный налог, хочу я этого или нет.
П.Самуэльсон, американский экономист

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio