На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









В Україні з'являться приватні виконавці - прийняті закони

 Верховною Радою сьогодні, 2 червня, прийнятий Закон "Про органи та особи, що здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів" (законопроект №2506а).

Закон визначає основи організації і діяльності з примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) органами державної виконавчої служби і приватними виконавцями.

Таким чином, в Україні вводиться інститут приватних виконавців, визначається їх правовий статус, регулюється процедура отримання та зупинення права на здійснення відповідної діяльності, визначаються особливості їх фінансового забезпечення та ін.

Відповідно, визнається таким, що втратив чинність Закон "Про державну виконавчу службу". Також внесені зміни в КК, КПК, Закони "Про страхування", "Про попередження корупції" та ін.

Також прийнятий Закон "Про виконавче провадження" (законопроект №2507а), котрим визначені умиви в порядок виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), котрі у відповідності да закону підлягають  примусовому виконанню у випадку їх невиконання в добровільному порядку.

Встановлено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та виконавче провадження судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій визначениз в даному Законі органів та осіб, направлених на примусове виконання рішень.

Відповідно Закону підлягають примусовому виконанню рішення на підставі таких виконавчих документів:

- виконавчих листів та наказів, виданих судами в передбачених законом випадках на підставі судових рішень, рішень третейського суду, рішення міжнародного  комерційного арбітражу, рішень іноземних судів и на інших підставах, визначених законом або міжнароним договором України;

- ухвал, постанов судів з цивільних, господарських, адміністративних справ, справ про адміністративні правовпорушення, кримінальних провадженнях, передбачених законом;

- виконавчих надписів нотаріусів;

- посвідчень комісій з трудових спорів, виданих на підставі відповідних рішень таких комісій;

- постанов держвиконавців про стягнення виконавчого збору, постанов держвиконавців чи приватних виконавців про стягнення витрат виконавчого провадження, про накладення штрафу, постанов приватних виконавців про стягнення основної винагороди;

- постанов органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адмінправопорушення у випадках, визначених законом;

- рішення інших органів і рішення Нацбанку, котрі законом визнані виконавчими документами;

- рішення ЄСПЛ з урахуванням особливостей, а також рішень інших міжнародних юрисдикційних органів у випадках, передбачених міжнародними договорами України;

- рішення (постанови) суб'єктів державного фінансового моніторингу (їх уповноважених посадових осіб), якщо їх виконання по закону покладено на органи та особи, що здійснюють примусове виконання рішень.

Внесені зміни в КЗпП, КУпАП, ГПК, КК, ЗК, СК, закони "Про заставу", "Про нотаріат", "про банки і банківську дяльність", "Про платіжні системи і перерахування коштів в Україні" і тяд інших законодавчих актів.

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Невольная вина не виновата.
Сенека

Відгуки і рекомендації
"Перша торф'яна компанія"
«Национальная правовая палата» - это та команда профессионалов, с которой чувствуешь безопасность и поддержку при реализации любого нового бизнес-проекта.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio