На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Уточнено особливості присвоєння почесного звання "Мати-героїні"

 Президент України Указом від 2 липня 2016 року №284/2016 вніс доповнення в Положення про почесні звання України, що стосуються присвоєння звання "Мати-героїня".

Встанолено, що клопотання про присвоєння почесного звання "Мати-героїня", котрі подаються органам місцевого самоврядування за заявою жінки, що претендує на присвоєння такого почесного звання, розглядатимуть відповідними місцевими державними адміністраціями протягом місяця з дати надходження такої заяви.

У нагородному листі про присвоєння почесного звання "Мати-героїні", в якому додаються підтверджуючі документи, вказуються дані про кількість дітей, дати народження дітей, місце проживання або місце перебування кожної дитини із зазначенням адреси проживання, конкретні заслуги матері у вихованні дітей, а також у відповідних випадках - причини, обставини та дати смерті дітей.

Також визначений перелік документів, котрі додаються до подання і нагородного листа: копія паспорта громадянина України, копія паспорта іноземця та документа, котрий підтверджує місце перебування або проживання іноземця або особи без громадянства на території України на законних підставах, копії свідоцтв про народження дітей, копії документів про освіту дітей; характеристики дітей з найвчального закладу, якщо дитина навчається, або з місця роботи, якщо працює (по кожній дитині окремо); виданий органом внутрішніх справ документ про наявність чи відсутність відомостей щодо дітей, які перебувають на обліку правопорушників, не досягших 18 років, в тому числі звільнених із спеціальних виховних закладів; довідка про наявність чи відсутність судимості до нагородження, і в кожного з дітей, котрим виповнилось 14 років; при наявності і за бажанням матері - копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів про визнання вкладу жінки в розвиток творчих здібностей дітей, формування у них духовних і моральних якостей.

Довідка. Почесне звання "Мати-героїня" являється найвищою формою нагороди жінки за вагомий внесок в реалізацію держполітики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовыддане виховання та навчання дітей. Таке почесне звання присвоюється жінкам, котрі народили та виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей, в тому числі усиновлених.

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Все вещи происходят из необходимости: в природе нет ни добра, ни зла!
Бенедикт Спиноза

Відгуки і рекомендації
Надія Беженар
директор ТОВ «Аудиторська компанія "Українська консалтингова група»
Не секрет, що багато в чому успіх компанії залежить від партнерських відносин. Звертаючись за правовою допомогою до фахівців Національної правової палати, ми довіряємо не лише рішення свого питання, а, в першу чергу, покладаємося на професіоналізм, гнучкий підхід до наших побажань і відповідальність у роботі.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio