На главную страницуФорумВопрос-ответКарта сайта
ПРО НАС СТРУКТУРА ПАЛАТИ ПАРТНЕРСТВО НОВИНИ СТАТТІ ЗАХОДИ КОНТАКТИ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ЛЮСТРАЦІЯ
Послуги Палати
Принципи надання послуг
Цінова політика
Перелік послуг
Cпецифіка наших послуг
Проекти
Відкриті проекти
Проекти з паролем
Департаменти
Департамент надро- і природокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, адміністративного, господарського, корпоративного, цивільного права і аудита
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
Департамент конституційного права та виборчого процесу
РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦІЇ
Оподаткування спадщини
Ордер адвоката
Чи правомірні вимоги МВС про обовязківість друкування заяв та талонів при реєстрації чи знятті з реєстрації місця проживання, інших правочинах?
Чи потрібно змінювати права при зміні прізвища?
Аренда земельного паю: юридичні тонкощі користування
Як отримати реєстрацію за місцем вашого фактичного проживання?
Процедура дематеріалізації випуску акцій: порядок проведення, строки та можливі труднощі
Як продати квартиру, в якій була зроблена самостійна перебудова?
Обіг наркотичних речовин: закон і порядок
Закони України
Укази та розпорядження Президента України
Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України
Накази
Двосторонні міжнародні договори









Коли подавати звітність за новою декларацією податку на прибуток?

 З 9 червня 2017 року (дня офіційного опублікування) набирає чинності нова форма декларації з податку на прибуток, затверджена наказом Мінфіну "Про внесення змін у форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств" від 28.04.2017р. №467.

В затвердженій формі декларації враховані ті ж зміни, що і передбачалися відповідним проектом.

Якщо керуватися нормами, визначеними п.46.6 ПКУ, то оновлена форма декларації вперше повинна подаватись за період, наступний за періодом її оприлюднення. Оскільки нова форма декларації опублікована в "Офіційному віснику України" за 09.06.2017р. №45, то у відповідності з НКУ вперше її варто подавати:
- якщо платник податку на прибуток звітується поквартально - за підсумками трьох кварталів 2017 року;
- якщо платник податку на прибуток звітується раз в рік - за підсумками 2018 року.

Втім, не виключено, що податківці будуть наполягати на поданні звітності за новою формою декларації вже за поточні звітні періоди. Тобто платникам з річним звітним періодом податківці можуть порадити подати декларацію за новою формою вже за 2017 рік, а тим, хто звітується поквартально, - вже за півріччя 2017 року. І це значно полегшало долю платників податків, адже нинішня форма декларації не враховує нововведень в Податковий кодекс, котрі запрацювали з 01.01.2017 р.

Нагадаємо: за результатами І кварталу 2017 року податківці рекомендували: дані, для котрих не відведено місце в діючій формі декларації, відобразити в рядках 01 та 02 Додатку РІ до такої декларації за І квартал 2017 року з наданням відповідних пояснень у відповідності з п.46.4 ПК.

Сайт "ЮРЛИГА"


підбірка нормативно-правових актів, якими регулюються питання соціального захисту переселенців, надання їм різних видів пільг та державної допомоги.
Детальніше


Афоризми
Налоги есть принудительные сборы (пожертвования) с дохода и имущества подданных, взимаемые в силу верховных прав государства ради осуществления высших целей государственного общежития.
С.Ю.Витте, министр финансов России

Відгуки і рекомендації
Андрей Мизовец,
президент ассоциации «Газовые трейдеры Украины»
Национальная правовая палата - это профессионалы, за которыми стоят реальные успешные проекты.
Детальніше


Як позначиться на результатах місцевих виборів введення мажоритарної системи?
Не змінить ситуацію
Склад рад стане "чистіше"
Необхідна змішана система виборів



Особистий кабінет

Логін
Пароль
 



  Надрукувати

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio