Круглі столи

27 - 28 вересня 2011 р. відбудеться міжнародний круглий стіл на тему:

"Протидія наркоманії: новий стратегічний підхід"

В рамках заходу проходитиме обговорення орієнтовної структури Національної стратегії боротьби з наркотиками на період до 2020 року (Національна стратегія), мобілізація державних і громадських інституцій на подолання наркоманії та наркозлочинності, висунення пропозицій щодо розв’язання найгостріших проблем у цій сфері. 

Серед учасників круглого столу – Голова Державної служби України з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко, виконавчий секретар Групи Помпіду Ради Європи Патрік Пеннінкс, його заступник Томас Каттау, адміністратор проектів Групи Помпіду Сергій Базаря, представники заінтересованих державних органів і громадських організацій з різних регіонів України, провідні науковці, фахівці-практики, експерти ООН та інших міжнародних організацій.

Організатор: АО "Національна правова палата" спільно з Державною службой з контролю за наркотиками та Групою Помпіду (UNODC)

Місце проведення:  бізнес-центрі «Олімпійський»

Час проведення: з 09:00 до 18:00

Брифінг для журналістів розпочнеться о 12.00 28.09.2011 у бізнес-центрі «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вул. В. Васильківська 72, 1-й під‘їзд, 8-й поверх.


                                                      *                      *                    *28 вересня, в середу, в Прес-центрі інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрило, 23) з 13.00 до 15.30 компанія ЛІГА: ЗАКОН збирає за круглим столом експертів з автоправа для обговорення теми:

"ПРАВОВИДНОСИНИ НА ДОРОЗІ У СВІТЛІ ОСТАННІХ ЗМІН У ЗАКОНОДАВСТВІ"

Тема правовідносин між водіями, представниками ДАІ і страховими компаніями не втрачає своєї актуальності, особливо після вступу в силу останніх законодавчих змінах про скасування технічного огляду, а також «європротоколу». Не дивлячись на те, що дана тема обговорюється численними засобами масової інформації, для мільйонів автолюбителів багато "дорожні" питання залишаються відкритими.

Враховуючи актуальність даної теми, компанія ЛІГА: ЗАКОН вирішила зібрати за своїм круглим столом провідних експертів зазначеної галузі: Автоадвокат і юристів, представників ДАІ, страхових компаній та громадських організацій, щоб з'ясувати: як вплинули останні зміни в законодавстві на права водіїв, проаналізувати, як реалізуються ці права на практиці, дізнатися позиції сторін.

Пропоновані до обговорення блоки питань:

1. Нововведення в частині прав та обов'язків учасників руху

• Нові правила перевірки технічного стану автомобілів. Яка компетенція співробітників ДАІ?

• Зупинка транспортних засобів співробітниками ДАІ: підстави та наслідки.

• Фіксація порушень технічними засобами: нові і старі прилади.

2. Нові правила в сфері автострахування та практика їх застосування

• Європротокол: інструкція із застосування.

• Нові повноваження страхових компаній при розслідуванні ДТП.

• Відшкодування за ОСАЦВ: кому, куди і як звертатися?

Спікери:

1. Олександр Попов, головний редактор щотижневого електронного видання "ЮРИСТ& ЗАКОН";

2. Анна Самойленко, адвокат Національної правової палати;

3. Владислав Подоляк, адвокат АО "ЮФ" Василь Кісіль і партнери ";

4. Представник ДАІ МВС України

5. Представник ведучої страхової компанії

У круглому столі візьмуть участь експерти: практикуючі юристи та Автоадвокат, представники страхових компаній, громадських організацій та ЗМІ.


Спеціальний гість круглого столу - Володимир Караваєв, автор книги "АргументиКараваєва проти штрафів ДАІ".

Для представників ЗМІ та експертів вхід безкоштовний.

Попередня реєстрація або акредитація - обов'язкова.

Зареєструватися / отримати акредитацію, а також дізнатися більш детальнуінформацію щодо круглого столу Ви можете за телефонами: (044) 585-24-05, (095) 010-47-07.

Контактна особа: Тетяна Суходольська, PR-менеджер компанії "ЛІГА: ЗАКОН".

Заявки на участь в форматі: П. І. Б. учасника, назва компанії / організації, контактнийтелефон, якщо ви будете на автомобілі, вкажіть його марку і номер, дані просимо надсилати на E-mail: pr@ligazakon.ua.   

                                        *                                         *                                    *

         12 вересня 2007 в інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів національної академії державного управління при президенті України проводився круглий стіл на тему: «Актуальні питання проведення позачергових парламентських виборів в Україні».

     У проведенні круглого столу брали участь професор національної академії державного управління при президенті України, член Вищої Ради Національної правової палати Пухкал Олександр Григорович і кандидат юридичних наук, доцент, член Вищої Ради Національної правової палати Первомайський Олег Олексійович.

     На зустрічі були присутні глави міських, сільських і селищних рад усіх областей України, керівники департаментів та управлінь міністерств, державні службовці, відповідальні працівники апарату Верховної Ради України.

     Під час проведення круглого столу була презентована книга «Календарна стратегія підготовки та проведення позачергових парламентських виборів 30 вересня 2007 року», підготовлена ??авторським колективом Національної правової палати.

    Всім учасникам круглого столу було вручено по примірнику презентованого видання.


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/877/879.html

 - .  Rambler's Top100