Cпецифіка наших послуг

Не вірте словам ні своїм, ні чужим,
вірте лише вчинкам і своим, і чужим
.
Л. Н. Толстой

     Будь-яка людина, будь то партнерство в бізнесі, покупка товару в магазині або вибір супутника життя, грунтується при прийнятті рішення на інформацію про його предмет, людину, явище, подію. У нього завжди маса питань, на які він має отримати відповідь. Більше того, деякі речі він повинен перевірити сам особисто, не покладаючись тільки на слова на красивій етикетці або в рекламному буклеті.

      Аналогічно і підприємець, вибираючи собі консультанта, хоче дізнатися: що він вміє, який у нього досвід, інтелектуальний рівень, можливості, знання і амбіції. Не на останньому місці і «вартість» консультанта. Передбачаючи подібні питання, які, безсумнівно, будуть задані і нам, ми вирішили прямо, відверто, точно і повно відповісти на них. Отже, не будемо втрачати час ...

     Національна правова палата чітко позиціонує себе на ринку юридичних і консалтингових послуг, надаючи останні виключно у сфері підприємницької діяльності. Це цілком зрозуміло і обумовлено історично, так як нашими клієнтами є лише суб'єкти підприємницької діяльності з їх різноманіттям юридичних, податкових, управлінських, маркетингових і навіть психологічних проблем.

      Саме наші клієнти змушують нас розвиватися, доручаючи нам все більш складні, ексклюзивні завдання, що вимагають чималих аналітичних здібностей і згуртованої команди юристів і консультантів. Взаємно збагачуючи один одного новими знаннями і досвідом, ми накопичили величезний потенціал, який дозволяє нам впевнено дивитися в майбутнє, незважаючи на посилення конкуренції на ринку консалтингових послуг.

Більш того, вона (конкуренція) нам дуже подобається, бо змушує краще думати, краще працювати, постійно підвищуючи свою майстерність і, отже, якість і складність своїх послуг.

Наші послуги по суті своїй являють собою діяльність, спрямовану на досягнення заданого ефекту для комерційної фірми і підприємця. Постійний контакт з підприємцями виробив у нас уміння вирішувати практично будь-яку бізнес-проблему з урахуванням інструментів, наявних в нашому розпорядженні.    

Безумовно, охопити неосяжне неможливо, та й навіщо, тому в нас є своя спеціалізація, яку в двох словах можна сформулювати так: вирішення найбільш складних, нестандартних, специфічних, ексклюзивних правових і податкових проблем підприємця, що виникають в процесі його господарської діяльності.

    У більшості наших клієнтів є штатні юристи або забезпечують їх діяльність юридичні фірми, проте вони, тим не менш, за рішенням деяких завдань, які виходять за рамки стандартних функцій штатного юриста, звертаються саме до нас. Виникає справедливе запитання: навіщо і чому. Відповідь до геніальності проста: з нами зручніше, спокійніше, надійніше і безсумнівно більш професійно можна вирішити специфічну проблему. Ви скажете, що за це треба платити і часом чимало. Це так, але зізнайтеся чесно: які Ви готові заплатити гроші, щоб відновити своє здоров'я або врятувати життя. Правильно, часом ціна не має значення, точніше вона далеко другорядна. Головне: якість послуги, що виражається в її економічному (юридичному, психологічному) ефекті.

     Виконуючи свою роботу, ми постійно і абсолютно обгрунтовано проводимо аналогію з роботою лікаря: йому довіряють своє здоров'я і навіть життя, нам - майно, гроші, репутацію, майнові гарантії; лікар повинен зберігати лікарську таємницю, а ми комерційну, податкову, фінансову і т. д. Лікар, виконуючи складну операцію, часом ризикує і заздалегідь попереджає пацієнта про існуючий ризик і навіть можливий летальний кінець (часом хвороба буває сильно запущена, ризик неминучий і/або медичний ефект взагалі може бути не досягнуто), у нас - те ж саме! Ми завжди, як і лікар, заздалегідь попереджаємо клієнта про можливі варіанти і ризики, пропонуючи свій найбільш ефективний варіант «лікування хвороби». Іноді терапевтичними, а іноді й хірургічними методами.

     Ми також, як і лікар завжди спочатку визначаємо діагноз, з'ясовуючи причини хвороби, глибоко і всебічно аналізуючи витоки проблеми. Правильне визначення перспектив спору, вирішення конфлікту, завдання, вірний вибір стратегії - вже половина справи і можливої ??перемоги. Серед наших клієнтів чимало таких, які до нас звертаються виключно для аналізу ситуації, що склалася та визначення найбільш ефективного варіанта її рішення. У таких випадках ми, образно кажучи, виконуємо роль автора проекту, який в життя втілює сам клієнт, при цьому ми, безумовно, здійснюємо авторський нагляд. Часом виходить дуже ефективно, зручно і безсумнівно дешевше для клієнта: ми готуємо рекомендації, а клієнт (його юрист, головбух та ін.) їх втілює в життя.

     Зараз час професіоналів і в усьому цивілізованому світі прийнято довіряти їх думці. Ми цінуємо свою репутацію і довіру наших клієнтів. Це наш головний капітал, втратити який означає втратити все! Саме це розуміння, прагнення відповідати очікуванням клієнта є головним гарантом якості послуг. Ми постійно вдосконалюємо і модернізуємо пакет наших послуг, розширюючи сервісні функції. Розглядаючи послуги як продукт (товар), ми надаємо відповідні гарантійні зобов'язання - зобов'язання зробити свою роботу якісно, зробити все можливе і залежне від нас для досягнення поставленої мети. Ми даємо гарантію хорошої роботи.

     Ви можете справедливо зауважити, що це все слова і будете абсолютно праві! Слова без діла - порожній звук. Саме тому ми й показуємо своїм клієнтам (у тому числі за допомогою цього сайту) свої можливості, накопичений досвід, усталені традиції і звичайно, представляємо своїх фахівців, на плечах яких лежить вантаж проблем клієнтів і від злагодженості їх роботи залежить ВСЕ!

    Вирішення задач клієнта для наших фахівців - не просто робота, а захоплююча гра, битва, війна, де конкретний фахівець повинен проявити свої найкращі бійцівські якості, підтвердити свою професійну спроможність у своїх очах, очах своїх колег і звичайно, клієнта. Зрештою, мова йде про професійний та кар'єрний ріст фахівця. У нього є серйозний стимул і саме тому він вважає проблему клієнта своєю особистою проблемою, намагається будь-що домогтися успіху, ефективно вирішити завдання, обіграти процесуального противника, проявивши кмітливість, хитрість, розважливість.

     Тут слід відзначити найважливішу деталь, яка об'єктивно дозволяє нам досягати відмінних результатів у своїй роботі. Справа в тому, що ми не залежимо від клієнта, як його юрист або головбух, ми не підкоряємося його наказам і політиці. Ми самостійні, незалежні, не маємо з клієнтом спільного бізнесу і економічно не підкоряємося йому. В силу цього ми можемо розкрити клієнтові об'єктивну картину світу, його складної ситуації, сказати правду, якою б вона гіркою не була, не боячись його гніву і образ. Часом ми, дійсно, робимо людям боляче, щоб потім їм було добре.

      Завдяки своїй незалежності ми самостійно обираємо способи і методи вирішення проблем клієнта, беручи на себе провідну активну роль, не дозволяючи навіть самому клієнтові заважати нам, незважаючи на те, що він, по суті, господар. Звучить парадоксально, але як показує наш чималий досвід, тільки так можна домогтися успіху. В оркестрі повинен бути один диригент, на полі бою один генерал, в країні - один президент, а в квартирі - один кондиціонер. Також і у нас і по-іншому ми не працюємо. Цей постулат десятки раз підтвердив свою правильність на практиці!

     Як правило, рішенням конкретної задачі клієнта займається конкретний фахівець, який іменується провідним або відповідальним виконавцем, який «живе» проблемою клієнта, знає всі її нюанси, прекрасно знає фактичні обставини та орієнтується в них як риба у воді, всебічно оцінює, аналізує відповідну спірну ситуацію і розробляє стратегію і тактику її вирішення з урахуванням цілей клієнта і принципу ефективності. При цьому відповідальний виконавець, як правило, постійно координує свої дії, найбільш важливі процесуальні кроки або прийняття складних рішень з керівником фірми, не втрачаючи однак же самостійності.

    Керівник, як правило, виконує роль наукового керівника і контрольну функцію. Основним його завданням є вибір конкретних фахівців, їхньої кількості для вирішення відповідних завдань клієнта з урахуванням їх складності та специфіки, а також професійного рівня фахівців, координація їх дій, розстановка пріоритетів, спільна разом з ними розробка стратегічної лінії спору і визначення перспектив спору в цілому.

   Масштабні і складні справи вирішуються кількома фахівцями в команді, на чолі якої стоїть керівник. Ось короткий опис специфіки наших послуг, які разом з розділом сайту «Місія» і «Принципи надання послуг» дає досить повне уявлення про специфіку і спрямованість юридичних (консалтингових) послуг, що надаються Національною правовою палатою.


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/901/902.html

 - .  Rambler's Top100