Місія

     Минуло понад півтора десятиліття з часу відновлення незалежності України. Ця подія була зустріта з величезним захопленням і натхненням. Здавалось, за декілька років з'явиться сучасна економіка, стане на ноги великий бізнес, розів'ються демократичні інститути...

    Реалії виявились іншими. Ми живемо в країні подвійних стандартів, у якій переважна кількість конституційних гарантій не виконується, а громадяни і не намагаються сперечатись за них з державою; країні, в якій бізнес приховує доходи і не платить податки — тому що інакше немає шансів вижити; країні, в якій домовленості важать більше за закон; країні, де на ринок не виходять за власним бажанням, а „пускають". Тут і нині посередники живуть набагато краще за виробника, а чиновники носять найдорожчі костюми і годинники. Українці займають передостаннє місце в Європі за рівнем заробітної плати, проте входять в трійку покупців найдорожчих автомобілів. Рейдерський механізм набуття власності впевнено витіснив на узбіччя прозору приватизацію майна, а перелік професійних шахраїв у різних секторах - від банківського до будівельного - зростає з кожним днем.

    Люди дедалі менше сподіваються на закон, а слово „право" стає вузько вживаним професійним терміном юристів.

    Виникає питання - а чи є вихід з цього становища? Переконані, що є. Ми хочемо повернути Україну на інший шлях - прозорий, цивілізований, відвертий і справедливий. Показати, що фіскальний тягар можна полегшити не хабарами та „відкатами", а грамотним фінансовим і податковим плануванням. Довести, що і без „свого" судді можна вигравати справи та відстоювати власні інтереси. Дати віру, що нездоланних бар'єрів немає.

     Ми маємо досвід роботи на різних ринках і в різних умовах - від абсолютної державної монополії до повністю вільної конкуренції, і переконалися - немає проблем, які не можна було б вирішити в легальний спосіб. Для цього потрібно:

     Світ сучасного бізнесу широкий і багатогранний; він не стоїть на місці, постійно вдосконалюється і робиться все більш складним і комплексним. Встигнути за вимогами сьогодення досить складно - і якщо раніше власник чи керівник самотужки були здатні вирішити як мінімум половину завдань свого бізнесу, бути і бухгалтером, і юристом, і плановиком - то нині все актуальнішою стає потреба в залученні професіоналів на кожну його ділянку.

      Ми проаналізували кожний сегмент бізнесу та переконані, що зможемо запропонувати комплексні професійні рішення для його оптимізації - юридичні, організаційні, фінансові, податкові.

     Ми не хочемо бути пересічним класичним адвокатським об'єднанням, яке приходить тоді, коли проблема вже існує, і заробляє на її вирішенні - бо переконані, що це є негуманним по відношенню до клієнта. На наше переконання, братися за справу потрібно, як тільки виникає відчуття можливості виникнення проблем - і тоді є висока вірогідність їх оминути.

    Хоч весь цивілізований світ давно осягнув цю істину, в Україні роботу на упередження зараз практично ніхто не пропонує. Ми хочемо бути серед перших.

Ми вбачаємо свою місію в тому, щоб:

    Ми хочемо здобути авторитет у суспільстві, довіру у клієнтів, шану у партнерів, повагу у конкурентів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/about/mission.html

 - .  Rambler's Top100