НОВИНИ

13 лютого 2018  
Парламент ухвалив закон про ТОВ та ТДВ
Верховна Hада ухвалила в цілому законопроект №4666 про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. За проголосували 285 народних депутатів


31 січня 2018  
Структура рішення суду за новим ЦПК
Прийняття нового цивільно-процесуального законодавства зумовило багато дискусій та труднощів у правозастосуванні. Сьогодні при реалізації його положень залишається більше запитань, ніж відповідей. Не оминула ця проблема й структури рішення суду, щодо якої немає єдиної точки зору.


30 січня 2018  
В суді знімати відео можна без дозволу: КАС підтримав позицію КЦС
Заборонити аудіо- або відеозапис суд може, тільки якщо прийнято рішення про розгляд справи в закритому засіданні. Однак для цього повинні бути достатні підстави: потрібно оцінити баланс суспільного та приватного інтересів.


30 січня 2018  
Кабмін схвалив два законопроекти Мінекономрозвитку у сфері захисту прав інтелектуальної власності
25 січня за ініціативи Мінекономрозвитку Уряд ухвалив два законопроекти щодо покращення сфери захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Обидва документи розроблені відповідно до концепції реформи захисту прав інтелектуальної власності в Україні. 


16 січня 2018  
Хто має право виступати в якості представника в господарському процесі
Судді обговорили особливості представництва в судовому господарському процесі


10 січня 2018  
ЄСВ-2018: п'ять основних змін
Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017 (надалі - закон про пенсійну реформу) внесено ряд змін до існуючої системи пенсійного забезпечення та створено передумови для запровадження в Україні накопичувального пенсійного страхування.


10 січня 2018  
Змінився порядок розгляду скарг в сфері держреєстрації
Врегульовано механізм виконання судових рішень за результатами оскарження рішень Мін'юсту в сфері держреєстрації


04 січня 2018  
Не можна притягати до відповідальності платника податків без визначення складу правопорушення
Податковий кодекс не містить складу правопорушень, а тому платника часто притягують до відповідальності, навіть якщо порушення сталося не з його вини. Натомість покарати фіскалів майже неможливо. Експерти дискутували, які зміни слід унести до ПК.


04 січня 2018  
Президент Порошенко підписав закон щодо вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів
Документ спрямований на забезпечення належного виконання рішень щодо стягнення аліментів. Закон дозволить зменшити заборгованість зі сплати аліментів, а також забезпечить належне утримання осіб, які отримують аліменти.


28 грудня 2017  
Опубіковано текст законопроекту президента про Антикорупційний суд
Проект направлено на розгляд в парламентські комітети


28 грудня 2017  
ВРП розглянула питання щодо ліквідації та утворення судів
20 грудня 2017 року з Адміністрації Президента України надійшли листи від 20 грудня 2017 року із проханням повідомити позицію Вищої ради правосуддя щодо проектів указів Президента України про ліквідацію та утворення судів.


20 грудня 2017  
Про актуальні зміни в Законі України "Про судовий збір"

Згідно з Законом України «Про судовий збір»   судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому Законом на 1 січня календарного року, у якому відповідна заява або скарга подається до суду у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.


15 грудня 2017  
В Україні запрацював сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки
Тепер кадастровий реєстратор не зможе відмовити в прийнятті та реєстрації ділянки за надуманими приводами.


11 грудня 2017  
Депутати підготували законопроект про захист бізнесу від зловживання дозвільних органів
Неналежне виконання обов'язків та перевищення повноважень може тягнути для чиновників нові адміністративно-правові наслідки


11 грудня 2017  
Що зміниться в оподаткуванні в 2018 році
7 грудня депутати прийняли не тільки Закон про держбюджет-2018, але і внесли багато поправок в Податковий кодексАдрес этой страницы: http://npp.com.ua/news.html?g=6

 - .  Rambler's Top100