Парламент прийняв закон щодо ліцензування імпорту лікарських засобів і визначення терміна «активний фармацевтичний інгредієнт». На сьогоднішній день діє лише вимога щодо наявності сертифіката якості.
Народні депутати України прийняли в другому читанні і в цілому як закон законопроект № 9073 "Про засади державної мовної політики". "За" проголосували 248 депутати з мінімально необхідних 226.
Уряд прийняв постанову, якою передбачено скасування обов'язкового дослідження ТЗ під час проведення реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, збереження номерного знака при перереєстрації на іншого власника в межах одного регіону, а також інші зміни, які спрощують процес реєстрації ТЗ.
На думку ДПС відлік «течії року» починається з дня винесення органом державної податкової служби податкового повідомлення-рішення. ДПСУ у своєму листі від 10.05.2012 р. № 13270/7/10-1117/1973 надала роз'яснення на тему тлумачення поняття «протягом року» при застосуванні положень пункту 120.1 статті 120 Податкового кодексу України.
27 червня 2012 року у м. Києві відбулось перше засідання Координаційної Ради Всеукраїнського Громадського Руху «За чесні та гідні вибори», створеного за ініціативи науковців єдиної в Україні кафедри парламентаризму та політичного менеджменту спільно з представниками адвокатських та юридичних організацій, вітчизняних та міжнародних експертів у галузі виборчого процесу, «Всеукраїнського жіночого об’єднання «Солідарність», інших громадських організацій.
Віктор Янукович схвалив чотири прийнятих ВР закону. Президент України сьогодні підписав ряд законів:
- Закон № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення деяких податкових норм», аналіз якого можна прочитати в матеріалі ЮРЛІГІ Зміни в Податковому кодексі: огляд останніх законодавчих ініціатив;
Комітет з питань економічної політики рекомендує ВР прийняти за основу проект, який спрощує процедуру держреєстрації права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним придбанням прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані.
27 червня 2012 року вперше зберуться у Києві члени Координаційної Ради новоствореного Всеукраїнського Громадського Руху «За чесні та гідні вибори», створеного за ініціативою науковців кафедри парламентаризму та політичного менеджменту, адвокатських та юридичних компаній, «Всеукраїнського жіночого об’єднання «Солідарність», інших вітчизняних та зарубіжних громадських організацій.
Україна схвалила проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток", яким пропонується скасувати обов'язкове використання печаток і замість них ввести особистий підпис керівника.
Комітет з питань правосуддя рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону щодо обмежень при забезпеченні позову. Законопроектом № 9248 передбачається внесення доповнень до статті 152 Цивільного процесуального кодексу, статті 67 Господарського процесуального кодексу, частини 5 статті 117 Кодексу адміністративного судочинства щодо заборони забезпечення позову шляхом зупинення виконання судових рішень, що набрали законної сили, а також заборони вчиняти дії, спрямовані на виконання рішень суду, що вступили в законну силу.
21 червня в Києві в рамках круглого столу науковці першої та єдиної в Україні кафедри парламентаризму та політичного менеджменту за участю Союзу адвокатів України, Національної правової палати, Київської міської колегії адвокатів, Всеукраїнського жіночого об’єднання «Солідарність», Полтавської міської спілки жінок «Чураївна», Всеукраїнських громадських організацій «Академія педагогічних наук», «Асоціація освітнього оцінювання і тестування» та інших представили результати соціального дослідження серед студентів України щодо основних політичних орієнтирів молоді. Дослідження показало, що більше 50 % молоді не довіряють політикам та не вірять у чесні результати виборчих перегонів.
Існує приватне підприємство з одним засновником, який бажає передати всі свої корпоративні права іншій особі. Однак у засновника немає такого органу управління, як загальні збори, і не ведеться протокол. Як правильно оформити рішення засновника про передачу своїх прав для подальшої подачі державному реєстратору?
Цілями проведення інвентаризації, згідно з Порядком, є: землеустрій, ведення Державного земельного кадастру, узгодження інформації, отриманої в результаті інвентаризації з тією, що є в кадастрі, а також контроль за використанням земель.