Адвокатське об`єднання Національна правова палата надає юридичні послуги державним службовцям, незаконно звільненим на підставі Закону України«Про очищення влади».
1) Чому саме державні службовці, звільнені в рамках люстрації?
Адвокати Національної правової палати проаналізували досвід люстрації в Польші, Чехії, Грузії та інших країнах під час розбудови нової державності та порівняли його з українськими реаліями. Такого незаконного, вибіркового та навіть антидержавного процессу люстрації не було в жодній з країн, яка її проводила!
Зупинення великої кількості справ в рамках люстрації, а також публікація відомостей про осіб у відкритому Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» негативно характеризує стан дотримання прав людини в Україні, що було визначено Остаточним Висновком Венеціанської комісії щодо Закону «Про очищення влади» (Венеція, 19-20 червня 2015, CDL(2015)023) .
2) Що вдалося досягти адвокатам Національної правової палати у сфері захисту прав незаконно звільнених держслужбовців?
ВПЕРШЕ в Україні адвокатам Національної правової палати вдалося вичерпати усі доступні засоби захисту на національному рівні щодо незаконності зупинення провадження у справі звільненого державного службовця в рамках люстрації (Окружний адміністративний суд - Київський апеляційний адміністративний суд – Вищий адміністративний суд – Верховний суд України).
Сьогодні, адвокати Національної правової палати, отримавши остаточне рішення на національному рівні, відправляють до Європейського суду з прав людини першу в Україні Заяву в рамках люстрації, вказавши у ній усі вичерпані засоби судового захисту, а також обгрунтувавши неможливість справедливого розгляду справи по суті в Україні.
3) Чому саме адвокатське об`єднання Національна правова палата?
До Національної правової палати залучені юристи, які співпрацювали з правозахисними організаціями, зокрема з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ). За статистикою УГСПЛ 12 з 22 виграних справ в 2015 році готували або представники правозахисних організацій, або юристи, які проходили стажування в правозахисних організаціях (зокрема, в УГСПЛ).
Для ефективного представлення інтересів у Європейському суді з прав людини адвокати Національної правової палати пройшли підвищення кваліфікації в Європейському суді та Раді Європи навесні 2015 року та отримали сертифікат за участь у курсі «Успішне написання Заяви до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики».
(Адвокат Національної правової палати під час навчання у Страсбурзі)
4) Яку допомогу можуть надати адвокати Національної правової палати незаконно звільненим держслужбовцям в рамках люстрації?
У Національній правовій палаті Ви отримаєте:
- БЕЗКОШТОВНУ консультацію на предмет звернення до Європейського суду з прав людини з урахуванням дотримання умов прийнятності;
- представництво на національному рівні з метою вичерпання усіх засобів правового захисту;
- представництво інтересів у Європейському суді з прав людини.
5) Як з нами зв’язатися?
Напишіть, або подзвоніть нам сьогодні, щоб дізнатися деталі та записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до нашого адвоката –
тел.: (067) 573 01 04; ел.адреса: npp_lawyer@ukr.net (Самойленко Анна Василівна)
консультації надаються за адресою: м. Київ, вул. Бажова 9;
офіційний сайт Національної правової палати - http://npp.com.ua
Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/news/3299.html