Кабмін підвищив мінімальний розмір аліментів та удосконалив порядок надання соцдопомоги дітям

 Постановою передбачається, що розмір аліментів повинен бути достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини, але не менше 50% від прожиткового мінімуму дитини відповідного розміру.

Крім того передбачається, після подання заяви при народженні дитини призначення допомоги в електронній формі з використанням цифрового підпису органи соцзахисту будуть призначати таку допомогу не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви.

При цьому виплата коштів одноразової частини допомоги при народженні дитини буде проводитись не пізніше наступного операційного дня.

Відмітимо, що Верховна Рада ще в травні прийняла законопроект №4928, котрий передбачає, що розмір аліментів, визначений судом або за домовленністю між батьками, підлягає індексації у відповідності із законом.

Законом також передбачається, що при встановленні розміру аліментів суд буде враховувати наявність рухомого та нерухомого майна, грошових коштів, доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, в тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума котрих перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо плитником аліментів не доведено джерело походження коштів.


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/news/3895.html

 - .  Rambler's Top100