Мін'юст виступає за необхідність вказувати вартість нерухомості в Держреєстрі

 Міністерство юстиції України вважає доцільним відзначати вартість об'єктів нерухомості при внесенні в Державний реєстр речових прав на земельну ділянку, повідомив начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Мін'юсту Анатолій Лещенко.

"Скоріше за все, буде проект закону, що передбачає внесення відомостей про вартість об'єкта нерухомості, розташованого на земельній ділянці, при проведенні державної реєстрації документів, що засвідчують придбання речового права на земельну ділянку", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Українна".

А Лещенко пояснив, що в багатьох країнах існує реєстр, що відображає вартість нерухомості, і ці дані використовуються для оподаткування об'єктів.

Представник Мін'юсту відмітив, що пропозиції створити аналогічну базу даних в Україні неоднократно озвучували міжнародні експерти на робочій групі по врегулюванні земельних відносин в сфері держреєстрації.

"Експерти пропонують включити в держреєстр дані про вартість об'єктів нерухомості і ціни обов'язків, якщо мова йде про іпотеку або оренду, особливо оренди сільськогосподарських земель", - підкреслив А.Лещенко.

Він також відмітив, що після прийняття такого рішення виникне питання про вирішення проблеми можливих маніпуляцій у вказанні продавцями та покупцями правдивої вартості об'єктів.

Протокол
юридичний інтернет-ресурс


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/news/3901.html

 - .  Rambler's Top100