Набрав чинності Закон про корпоративні договори

 Закон №1984-VІІІ "Про внесення змін до деяких завонодавчих актів України відносно корпоративних договорів" був опублікований в газеті "Голос України" від 17 лютого та набрав чинності 18 лютого.

Нагадаємо, хоча Закон і було прийнято ще в березні 2017 року, Президент підписав його тільки 16 лютого.

Законом внесені зміни в Цивільний кодекс. Передбачено, що у випадку порушення боржником негайного зобов'язання кредитор незалежно від сплати неустойки та (або) відшкодування збитків та моральної шкоди має право вимагати зупинення дії, від здійснення котрої боржник зобов'язаний утриматись, якщо це не суперечить змісту обов'язків. Така вимога може бути пред'явлена кредитором і у випадку виникнення реальної загрози порушення такого обов'язку.

Положення про корпоративні договори включені в закон "Про акціонерні товариства"  і "Про господарські товариства". Також врегульовані питання невідкличної довіреності за корпоративними правами.

При цьому окремим законом врегулюють порядок і умови укладення корпоративних договорів, в котрих однією із сторін є держава, господарське товариство, в котрому частина держави складає 100% або юрособи, в котрій державі або таким госптовариствам прямо або опосередковано належить 25 і більше % статутного капіталу.

Сайт "ЮРЛИГА"


Адрес этой страницы: http://npp.com.ua/news/3942.html

 - .  Rambler's Top100